BLOGas.lt / Viktorija

Viktorija Vardas: Viktorija
Pavardė: I.
Slapyvardis: Viktorija

Apie mane:
Labas. Kadangi skaitai šį tekstą, vadinasi, Tave sudominau. Ko gero, tai gerai, juk visada smagu susirasti naujų draugų. :) Atleisk, kad sakau "Tu", paprasčiausiai tikiuosi, kad greit tapsime gerais draugais, todėl kiek skubu... Tai štai: esu Viktorija. Nors kam taip oficialiai? Tiesiog Vika. Mėgstu bendrauti (su visais), rašyti (įvairiomis temomis), skaityti (poeziją, prozą ir dramas) ar tiesiog kalbėtis (apie viską). Mintis reiškiu paprastai ir lengviau raštu, nei žodžiu. Man patinka džiuginti žmones, praskraidinti jų nuotaiką, paguosti ir išsipasakoti pačiai. Deja, turiu prisipažinti, bet esu nuo jų - žmonių - priklausoma. Negaliu ir nenoriu būti viena, bent jau ilgam laikui. Sakoma, kad pirmas žingsnis iki pasveikimo - tai pripažinimas, bet tiesa ta, kad visai netrokštu išgyti. Juokinga. Tai kas? Gyvenimas taip pat juokingas, nieko čia nepakeisi. Juoktis naudinga - gaminamas vitaminas C. Taigi, Drauge, jei kada pristigsi cukraus kraujyje, aš visuomet čia. :)

Vartotojo tinklaraščiai:

  • Dar galvoju... (įrašai: 2) -
  • Kraujo lašai (įrašai: 19) - Dar viena kvaila istorija apie vampyrus. Tiems, kam patinka veiksmas, romantika, rokas ir painiava.

Naujausi įrašai:


    Mano draugai (13):

      augustee120   blackdesert   ieskantixti   jessicaw   kamile322   lali   liucija3   lr19   pakalnut   rami321   savaipkeistamonaliza   smilesmile48  


    Mane draugu laiko (9):

      blackdesert   jessicaw   kamile322   liucija3   lr19   rami321   savaipkeistamonaliza   smilesmile48