BLOGas.lt / irzlus

irzlus Vardas: ri
Pavardė: yo
Slapyvardis: irzlus

Apie mane:
geriau nereikia.

Vartotojo tinklaraščiai:

 • VPU Studentų atstovybė (įrašai: 3) - Aistros, intrigos, pletkai, tinginiavimas, alkoholis, politika, dėstytojų keiksnojimas, smegenų plovimas, planai, kaip perimt Rytų Europos valdžią į savo rankas, aferizmas prie arbatėlės bei pogrindinė propaganda - čia VPU SA!
 • KrEtika apie viską. (įrašai: 3) - Visi mes mėgstame kritikuoti, tik retas drįsta tai daryti - juk negražu, į ausį gausi, atrodysi pašlemėkiškai. Bet juk taip knieti... Kodėl, jūs manot, Boratas, Pietų Parkas ar Vakaro Žinios yra tokie populiarūs? Ogi todėl, kad šie kūrinėliai kritikuoja, šaiposi ir žemina viską, ko paprastas žmogelis nedrįsta, bet kartais laaabai nori. Kitaip tariant, satyros, komedijos, vulgarūs politiniai anekdotai, parodijos, pamfletai, (na, ok, - pusę VŽ populiarumo sudaro nuogos mergos) prisiima kritikos atsakomybę už mus, cacas. Tad ir aš geraširdiškai ir pasiaukojančiai šiepsiu viską, ką akys užmatys, ausys nugirs ar knyslė užuos. Cha. Smagaus! P.S. Kodėl krEtika? Nes krEtinizmas ir kritika vienas be kito niekaip! Atlapaširdiškai, S.
 • Irzlus (įrašai: 65) - Nuo penkių skylių vienoj kojinėj iki Sednos teisių į planetos vardą (lažinuos, jog per ateinantį dešimtmetį koks amerikietis sugebės iškelti tokį teisminį ieškinį), nuo šaldytų daržovių vaiskios spalvos iki LGL absurdo. Neaplenkiu nieko, kas įdomu, o įdomu bemaž viskas, tik retai.
 • Soapy eye (įrašai: 56) - Muilinė akis. Kartais paparduotuvinta. Rečiau pripiešta.

Naujausi įrašai:


  Mano draugai (6):

  cheshire   eziukassukedais   fotobloggers   oni   regis15min   shyzoid  


  Mane draugu laiko (9):

  cheshire   eziukassukedais   fotobloggers   ledi   monarch   oni   regis15min   shyzoid   troy